Loro Loco - sklep internetowy z poduszkami dekoracyjnymi do salonu i sypialni. Poduszki ozdobne do każdego wnętrza w wielu kolorach i wzorach.
Czym wyróżniają się poduszki dekoracyjne Loro Loco

Wypełnienie

 

Zaczniemy od samego serca poduszki, czyli od jej wypełnienia. Już na tym etapie warto zadbać o to, żeby produkt był najwyższej jakości. A najważniejsze żeby był antyalergiczny. Nikt z nas nie chce przecież kichać chwilę po drzemce. W Loro Loco wypełniamy więc poduszki włóknem silikonowym, które jest dla nas alergików neutralne. 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kiedy zadbamy już o nasze zdrowie, warto zadbać o to by poduszka miała odpowiednią formę oraz by nie była tylko dekoracyjna, ale również funkcjonalna. Włókna nie może być ani za dużo ani za mało. Dlatego dokładnie ważymy każdy wkład przed wypełnieniem nim poduszki.

 

 

Tkaniny

 

Najważniejszym elementem w poduszkach dekoracyjnych są tkaniny. Nasze są jedyne w swoim rodzaju, zapierają dech w piersiach, wywołują uśmiech i nie pozwalają oderwać od siebie wzroku. Szukamy ich na całym świecie, w małych, tradycyjnych fabrykach. Większość z tych, które przedstawiamy na swojej stronie pochodzi z Hiszpanii, Turcji oraz Chin. 

 

 

 


Szycie

Nasze poduszki szyją doświadczone szwaczki, które na codzień szyją meble tapicerowane w firmie ISOLA. Dzięki ich doświadczeniu i dokładności nasze poduszki są zawsze doskonale uszyte. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasze poduszki to produkt najwyższej jakości który przygotowujemy z dbałością o każdy, najdrobniejszy nawet szczegół. Szukając tkanin kierujemy się najnowszymi trendami na rynku wnętrzarskim. Zależy nam na tym, żeby w naszej ofercie każdy znalazł coś dla siebie, więc stale ją poszerzamy. Dlatego zachęcamy by być na bieżąco.


 

02 stycznia 2019

Zobacz nasze tkaniny

Loro Loco - poduszki dekoracyjne i ozdobne  do salonu czy sypialni w wielu wzorach i kolorach.

Zobacz również...

Sklep

Kontakt

O nas

Regulamin

Sklep

Copyright 2018 Loro Loco. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Loro Loco

Loroloco.pl - poduszki i dekoracje - witamy

Znajdziesz tutaj wyjątkowe poduszki dekoracyjne do salonu lub sypialni w wielu kolorach, elementy wyposażenia domu a także piękne, rzemieślnicze wyroby. Loro Loco - najlepszy sklep z poduszkami.

Jak kupować?

Współpraca

Nasza oferta

Warunki gwarancji